Plachtové přístřešky a garáže

Plachtové garáže pro loď, karavan, motorku, nákladní  nebo osobní automobil
Kromě standardních výšek bočních stěn jsou k dispozici i mnohem vyšší garáže až do 4 m. Vyrobíme plachtovou stany přizpůsobené každému možnému vozidlu: motorce, automobilu, transportéru, náklaďáku,lodi nebo jiné technice.

Naše plachtové garáže jsou určeny pro celoroční použití, proto jsou 100% voděodolné, nabízejí UV ochranu a výjimečnou stabilitu: některé z nich mají i testovanou statiku.  Plachtové garáže se snadno a rychle skládají a rozkládají a snadno se skladují.

Plachtová hala lze samozřejmě využít i k jiným účelům, jako je skladovací stan nebo zemědělský přístřešek. Jsme omezeni pouze naší představivostí.


Společnou vlastností všech našich plachtových garáží je jejich stabilita a ochrana před nepřízní počasí. Střecha a boční stěny z jednoho kusu materiálu, připevněné k ocelovému rámu speciální sadou upevňovacích popruhů, zabraňují nežádoucím pohybům plachty a usnadňují stékání vody po materiálu. Všechny plachtové garáže jsou 100% voděodolné a chrání před UV zářením, štítové stěny mají vjezdové otvory, které se snadno a rychle otevírají pomocí pevných zipů. 

Plachtová hala A25